One 4 Your Talk

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
One 4 Your Talk

Polakow Portret Wlasny


+7
superspec1
january
optymistka2
Emil
JaceK
ewelina
jeremi
11 posters

    Co tam w polityce i trawie piska

    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Wto Paź 19, 2010 10:55 am

    Ataki z bronia w reku , przez ludzi psychicznie chorych , na politykow zdarzaja
    19.10.2010 18:20~ada
    sie czesciej niz myslimy.W Niemczech w 1990 roku chory psychicznie mezczyzna strzelil kilkakrotnie do W Schäuble , obecnie jest ministrem finansow , od tego czasu jest on sparalizowany i przykuty do wozka inwalidzkiego. Byly polityk SPD Lafontaine tez zostal ugodzony nozem przez niezrownowazona psychicznie kobiete. To nieszczescie w Lodzi mam nadzieje , ze nie bedzie wykorzystywane przez dzialaczy PiS-u do podsycania zlych emocji w spoleczenstwie.

    ewelina
    ewelina
    Junior Member
    Junior Member


    Liczba postów : 48
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by ewelina Wto Paź 19, 2010 1:36 pm

    jeremi napisał:Ataki z bronia w reku , przez ludzi psychicznie chorych , na politykow zdarzaja
    19.10.2010 18:20~ada
    sie czesciej niz myslimy.W Niemczech w 1990 roku chory psychicznie mezczyzna strzelil kilkakrotnie do W Schäuble , obecnie jest ministrem finansow , od tego czasu jest on sparalizowany i przykuty do wozka inwalidzkiego. Byly polityk SPD Lafontaine tez zostal ugodzony nozem przez niezrownowazona psychicznie kobiete. To nieszczescie w Lodzi mam nadzieje , ze nie bedzie wykorzystywane przez dzialaczy PiS-u do podsycania zlych emocji w spoleczenstwie.


    Jarosława Mściwego Kaczyńskiego polityka i retoryka prowadzi do tego , że jest mu to na rękę, chce doprowadzić do wojny domowej i przejąć władzę po trupach. Postępuje jak Hitler, ludzie idźcie po rozum do głowy , przecież jest to człowiek dążący do władzy za wszelką cenę, mściwy i bezlitosny.
    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Wto Paź 19, 2010 1:40 pm

    Kilkadziesiąt osób zebrało się wieczorem przed kancelarią premiera, aby wyrazić sprzeciw wobec "kampanii nienawiści", na którą - zdaniem manifestantów - przyzwolenie dał premier Donald Tusk. Według demonstrantów, doprowadziła ona do ataku na łódzkie biuro PiS. Obecny na manifestacji redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz ocenił, że odpowiedzialni za "kampanię nienawiści" są również dziennikarze. - Pistolet do ręki jest włożyć bardzo łatwo, ale nad mózgiem trzeba pracować bardzo długo. Ktoś temu człowiekowi powiedział, że warto zabić, ktoś nad jego duszą i mózgiem bardzo długo pracował - powiedział Sakiewicz. Jak ocenił, byli to "nasi koledzy dziennikarze".


    Zaczyna sie?
    january
    january
    Member
    Member


    Liczba postów : 80
    Registration date : 28/01/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by january Wto Paź 19, 2010 1:51 pm

    Znalezione w Necie:
    "Słowo Wodza stało się Ciałem.

    "Młody, wykształcony, z dużego miasta" - wyznawca PO lat 62 wykształcenie podstawowe, udał się do Łodzi w celu zamordowania Jarosława Kaczyńskiego. Jakież było jego zdziwienie kiedy go tam nie zastał!

    Po zajściu, niezwłocznie poinformował kamery telewizyjne o tym jakie motywy nim kierowały - żeby opinia publiczna nie miała wątpliwości.


    Przy okazji, coś dawno nie słychać o Cugier-Kotce, ciekawe co u niej? "



    alicja
    alicja
    Member
    Member


    Liczba postów : 78
    Registration date : 17/08/2010

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by alicja Wto Paź 19, 2010 2:17 pm

    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Wto Paź 19, 2010 5:39 pm

    1. Zabójca był (przez pewien czas) taksówkarzem, potem na kilka miesięcy wyjechał za granicę (wg jednych do Anglii, wg innych do Kanady - czyli nikt nie wie dokładnie dokąd), skąd wrócił z pieniędzmi - obydwie te rzeczy pasują do współpracownika specsłużb. W PRL często werbowano taksówkarzy, bo jeździli po mieście, dużo wiedzieli i słyszeli w taksówce, zaś (udawany) wyjazd za granicę jest łatwym wyjaśnieniem posiadanych nagle pieniędzy, w rzeczywistości wręczonych przez służby.2. Sąsiedzi opisują zabójcę jako osobę spokojną - gdyby był wariatem lub furiatem, szybko by się to rozniosło w małej i zamkniętej społeczności półwiejskiego przedmieścia (małomiasteczkowa ulica, przy niej domki z ogródkami).
    3. Po co zabójca pojechał tak daleko - do Łodzi? Biuro PiS miał u siebie w Częstochowie, poza tym stamtąd miał krok na Śląsk. W Łodzi mieszkał w hotelu, kto mu pokazał, gdzie jest tam PiS, wszak to duże miasto, które raczej onieśmiela ludzi z małych miast, prędzej zrozumiałbym już Warszawę.
    4. Skąd miał broń i naboje do niej? Kto go nauczył strzelać? Starsi ludzie boją się i broni, i huku, a ten pan miał 62 lata.
    5. Dlaczego szukał Kaczyńskiego w Łodzi, a nie w Warszawie? Skoro rozum wystarczył mu, aby udać się w podróż do dużego, obcego miasta, wynająć hotel, utrzymywać się kilka dni, przeładować broń itd., to nie wystarczył mu, aby wiedzieć, że w Łodzi JK nie spotka?
    optymistka2
    optymistka2
    Junior Member
    Junior Member


    Liczba postów : 43
    Registration date : 17/08/2010

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by optymistka2 Czw Paź 21, 2010 10:33 am

    Mam dość słuchania głupot w telewizji, opętanych rządzą władzy polityków, wykorzystywania śmierci do tego by promowac własną partię, oskarżania w kilkanaście minut po tragedii.
    Mam dość dziadków z Wermahtu i dorzynania watahy, dość mam wieszania na gałęzi Palikota i machania sztucznym penisem, mam dość stania tam gdzie ZOMO i moherów, mam dość wykształciuchów i małpek prezydenta, mam dość małp w czerwonym i spieprzaj dziadu oraz czarnogrodu i katoli.
    Czy jest szansa na opamietanie?
    Jak można negować to iż Prezydentem jest czlowiek wybrany w DEMOKRATYCZNYCH wyborach? Jak można ciągle żądać i żądać więcej...pochówku na Wawelu, pomnika, krzyża i prawa do oceny co jest językiem nienawiści?
    Nie mogę patrzeć na Kaczyńskiego bo widzę chorego człowieka który pociągnie w końcu kraj do jakiegoś nieszczęścia i nie mogę patrzeć na Tuska bo widzę, że nic nie robi, zasłania się szaleństwem Kwacza.
    Kolejne wybory, kolejna smierć i kolejne granie tą śmiercią i zacieranie rąk, że szaleniec zadziałał w porę.
    OBRZYDLIWOŚĆ !
    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Czw Paź 21, 2010 10:34 am

    optymistka2 napisał:Mam dość słuchania głupot w telewizji, opętanych rządzą władzy polityków, wykorzystywania śmierci do tego by promowac własną partię, oskarżania w kilkanaście minut po tragedii.
    Mam dość dziadków z Wermahtu i dorzynania watahy, dość mam wieszania na gałęzi Palikota i machania sztucznym penisem, mam dość stania tam gdzie ZOMO i moherów, mam dość wykształciuchów i małpek prezydenta, mam dość małp w czerwonym i spieprzaj dziadu oraz czarnogrodu i katoli.
    Czy jest szansa na opamietanie?
    Jak można negować to iż Prezydentem jest czlowiek wybrany w DEMOKRATYCZNYCH wyborach? Jak można ciągle żądać i żądać więcej...pochówku na Wawelu, pomnika, krzyża i prawa do oceny co jest językiem nienawiści?
    Nie mogę patrzeć na Kaczyńskiego bo widzę chorego człowieka który pociągnie w końcu kraj do jakiegoś nieszczęścia i nie mogę patrzeć na Tuska bo widzę, że nic nie robi, zasłania się szaleństwem Kwacza.
    Kolejne wybory, kolejna smierć i kolejne granie tą śmiercią i zacieranie rąk, że szaleniec zadziałał w porę.
    OBRZYDLIWOŚĆ !

    No...no..alez wybuch!
    january
    january
    Member
    Member


    Liczba postów : 80
    Registration date : 28/01/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by january Czw Paź 21, 2010 10:35 am

    bo ilez mozna zniesc
    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Pią Paź 22, 2010 7:20 pm

    january napisał:bo ilez mozna zniesc

    A DZIS TEN PIJANY POSEL Z PSLu.
    january
    january
    Member
    Member


    Liczba postów : 80
    Registration date : 28/01/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by january Pią Paź 22, 2010 7:22 pm

    jeremi napisał:
    january napisał:bo ilez mozna zniesc

    A DZIS TEN PIJANY POSEL Z PSLu.
    ludziki pisujom...
    LUDZIE!!!!!
    23.10.2010 00:56~Barbie!
    Na kogo mam głosować w następnych wyborach?!!! To jest jakaś masakra!
    ewelina
    ewelina
    Junior Member
    Junior Member


    Liczba postów : 48
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by ewelina Pią Paź 22, 2010 7:24 pm

    january napisał:
    jeremi napisał:
    january napisał:bo ilez mozna zniesc

    A DZIS TEN PIJANY POSEL Z PSLu.
    ludziki pisujom...
    LUDZIE!!!!!
    23.10.2010 00:56~Barbie!
    Na kogo mam głosować w następnych wyborach?!!! To jest jakaś masakra!

    chyba tylko Kaczynski
    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Nie Paź 24, 2010 9:40 am

    Bezpośrednim powodem przyznania Stefanowi Niesiołowskiemu ochrony BOR był wpis, który pojawił się na jednym z forów internetowych tuż przed jego wizytą w Krośnie Odrzańskim - ustalił portal tvn24.pl. Autor komentarza napisał, że przyjazd polityków PO do miasta będzie dobrą "okazją by wszystkich się pozbyć". - Podczas wizyty funkcjonariusze nie odstępowali wicemarszałka na krok - mówi tvn24.pl lubuski poseł PO Marek Cebula. Niesiołowski na temat wpisu rozmawiać nie chce.


    jak w hameryce w tej Polsce!
    january
    january
    Member
    Member


    Liczba postów : 80
    Registration date : 28/01/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by january Nie Paź 24, 2010 9:42 am

    Szef Kancelarii Sejmu Lech Czapla powołał specjalny zespół, który ma zająć się niszczeniem niejawnych dokumentów Komisji do Spraw Służb Specjalnych - pisze portal tvp.info. PiS chce wyjaśnień, bo nikt z posłami partii nie konsultował tej decyzji.


    tyz piknie!
    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Wto Paź 26, 2010 10:40 am

    Wszystkich wywialo?
    january
    january
    Member
    Member


    Liczba postów : 80
    Registration date : 28/01/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by january Sob Paź 30, 2010 4:00 pm

    Prezydent USA Barack Obama podziękował królowi Arabii Saudyjskiej za odegranie "krytycznej roli" w wykryciu bomb, które drogą lotniczą miały być dostarczone na teren USA z Dubaju i Jemenu. Prezydent USA już wcześniej telefonicznie rozmawiał z saudyjskim królem i premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem.
    ewita_T
    ewita_T
    Junior Member
    Junior Member


    Liczba postów : 48
    Registration date : 10/08/2010

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by ewita_T Nie Paź 31, 2010 8:17 am

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Z4607138X
    alicja
    alicja
    Member
    Member


    Liczba postów : 78
    Registration date : 17/08/2010

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by alicja Sro Lis 03, 2010 5:59 pm

    Co za cisza.
    january
    january
    Member
    Member


    Liczba postów : 80
    Registration date : 28/01/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by january Nie Lis 07, 2010 10:49 am

    Należę do pokolenia, które samodzielnie i z wielkim trudem odkrywało po trochu paskudne oblicze, kłamstwa i zbrodnie tzw. słusznie minionego systemu.
    Przypomniało mi się właśnie jak zaczytywaliśmy się Sołżenicynem, zdobywanym z narażeniem na niemiłe konsekwencje, paryską "Kulturą" i innymi wydawnictwami zachodnimi, które wchłanialiśmy z zapartym tchem.
    To wszystko już minęło, przebrzmiało, prześniło sie do dna, straciło zęby i zwietrzało.
    Aliści przypomniało mi się na tym tle, z jakim zaskoczeniem, obrzydzeniem i zgrozą czytałem ongiś o okresie Wielkiej Czystki w ZSRR. W szczególności prawdziwe relacje o słynnych procesach stalinowskich, osób o znanych nazwiskach: Tuchaczewskiego, Zinowiewa, Kamieniewa i wielu innych.
    W pierwszym odruchu człowiek wzdragał się czytając o perfidnym, kłamliwym i zbrodniczym w swojej istocie procederze zabijania - w świetle "prawa", rękami sądu - ludzi niewygodnych. Dopiero później przychodziła refleksja. Przecież ci skazani i zabici w obrzydliwy sposób, byli takimi samymi zbrodniarzami jak ich kaci. Dobrowolnymi filarami nieludzkiego systemu, wyznawcami ideologii, która usprawiedliwiała zamykanie i mordowanie ludzi ośmielających się myśleć inaczej, niż życzyła sobie władza.
    A pies im morde lizał.
    Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
    I tak sobie myślę - zachowując wszelkie proporcje - czy mam żałować i współczuć osobom, które Jarosław czy Tusk wypieprza na zbity ryj ze swojej osobistej partii? Przecież te osoby, w dobrze pojętym własnym interesie robiły wszystko, aby partia rosła w siłę, a jego wódz żył dostatnio. Z lizaniem tyłka włącznie. A bolszewickie metody wodzów są znane.
    Można tylko przypomnieć słynne zdanie: Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało.
    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Pon Lis 08, 2010 11:31 am

    "Nie znacie dnia i godziny, więc strzeżcie się dziewczyny

    Takim frywolnym zdaniem swój wpis w Salonie24 zaczyna Maciej Eckardt, kiedyś w LPR, później PiS-owski wicemarszałek sejmiku wojewódzkiego w kujawsko pomorskiem, wyrzucony za krytykę Kaczyńskiego.

    A dalej jest bardzo ostro: "W PiS-ie trwa konsternacja. Jak to? Mieliśmy iść po władzę, a teraz co? Nie idzie już oddychać - rzucił mi do słuchawki prominentny działacz PiS-u, kiedy zadzwoniłem do niego z kondolencjami po spacyfikowaniu Kluzik-Rostkowskiej i Jakubiakowej. Nie dając zbić się z tropu, przytomnie zapytałem - to co teraz z wami będzie? Odpowiedź wyglądała tak: K...wa, nie wk...iaj mnie teraz, bo jestem mega wk...iony. Zapie...alamy w terenie, napier...almy się z PO, a tych gnojków z Warszawy w łeb trzepie. Jak ja mam teraz ludziom tłumaczyć, że my się, ku...wa, na ludzi nie zamykamy? No jak. Na moją nieśmiałą sugestię, że mógłby ludziom wytłumaczyć, iż prezes wie lepiej, bo jest w końcu mężem stanu, że wykrył spisek i wyrzucił zdrajców, prominentny działacz PiS zakończył rozmowę w ten sposób: Znowu mnie wk...iasz. Mąż stanu, co się z własnymi babami publicznie w kampanii napi...dala. Jaja sobie robisz? Mąż stanu, ku...wa, dobre sobie. Lecę odebrać ulotki. Cześć."
    Emil
    Emil
    Junior Member
    Junior Member


    Liczba postów : 64
    Registration date : 09/08/2010

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by Emil Wto Lis 09, 2010 7:16 am

    Elżbieta Jakubiak wyrzucona w piątek z Prawa i Sprawiedliwości przyznała dzisiaj w Radiu Zet, że jej zdaniem politycznie odpowiedzialny za całą tę sytuację jest Zbigniew Ziobro. - Nie wyobrażałam sobie, że zostanę usunięta z partii w taki sposób, w takim momencie i przez tych ludzi. Przez trzynastoosobowy komitet, w którym większość posiadają ludzie związani ze Zbyszkiem Ziobro - mówiła posłanka. Podkreśliła, że odpowiedzialny jest również Jarosław Kaczyński, jednak prezes partii według niej realizuje koncepcje europosła. - Z taką koncepcją PiS-u my się nie zgadzamy. Jednocześnie uważamy, że Zbyszek ponosi pełną odpowiedzialność za to, co dzieje się w kampanii samorządowej - mówiła.

    Celem jest prezydent Ziobro

    - Wiem, że postawiono sobie pewne cele - mówiła Jakubiak. Tym celem, jak przyznała, ma być prezydentura Zbigniewa Ziobry w 2015 roku. Zdaniem posłanki takie podejście jest niszczące dla każdej partii, która się na nie zdecyduje, ponieważ każdą kampanię "trzeba podejmować i każda kampania powinna być celem". - Wybory prezydenckie są bardzo budujące dla partii, ale według mnie są na drugim planie - podkreśliła.

    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Sro Lis 10, 2010 7:39 am

    PiS robi konkurencję Tańcowi z Gwiazdami, w każdej rundzie ktoś musi wylecieć.
    10.11.2010 14:54~hamlet
    Ciekawe czy w ostatniej Jaruś wyrzuci Ziobrę czy Ziobro Jarusia?

    january
    january
    Member
    Member


    Liczba postów : 80
    Registration date : 28/01/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by january Sro Lis 10, 2010 7:41 am

    jeremi napisał:PiS robi konkurencję Tańcowi z Gwiazdami, w każdej rundzie ktoś musi wylecieć.
    10.11.2010 14:54~hamlet
    Ciekawe czy w ostatniej Jaruś wyrzuci Ziobrę czy Ziobro Jarusia?


    Ten tez niezly:

    kciezarek przed chwilą 0 + - zgłoś do moderacji

    .Jaką mam niodpartą ochotę, nawet dużo zapłacę , żeby zobaczyć posiedzenie komitetu politycznego PIS , bowiem uważam ,że ten chory "stalinek " wykluczy wcześniej czy póżniej wszystkich a na końcu nawet siebie. Po prostu ta choroba tak postępuje. Nie chce się leczyć , nie pomogą "przyjaciele" taki los. Przykre ale kilkaset tysięcy Polaków chciałoby żeby ktoś im pomógł w leczeniu ale popaprańce są zajęte tłumaczeniem co góru miał na myśli, a nie Polakami , póżniej oglądamy w tv szoł z kretynami. To naganny komentarz na rządzącą partię i p.minister Kopacz . żeby nie został żle zrozumiany
    ewita_T
    ewita_T
    Junior Member
    Junior Member


    Liczba postów : 48
    Registration date : 10/08/2010

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by ewita_T Sro Lis 10, 2010 7:46 am

    january napisał:
    jeremi napisał:PiS robi konkurencję Tańcowi z Gwiazdami, w każdej rundzie ktoś musi wylecieć.
    10.11.2010 14:54~hamlet
    Ciekawe czy w ostatniej Jaruś wyrzuci Ziobrę czy Ziobro Jarusia?


    Ten tez niezly:

    kciezarek przed chwilą 0 + - zgłoś do moderacji

    .Jaką mam niodpartą ochotę, nawet dużo zapłacę , żeby zobaczyć posiedzenie komitetu politycznego PIS , bowiem uważam ,że ten chory "stalinek " wykluczy wcześniej czy póżniej wszystkich a na końcu nawet siebie. Po prostu ta choroba tak postępuje. Nie chce się leczyć , nie pomogą "przyjaciele" taki los. Przykre ale kilkaset tysięcy Polaków chciałoby żeby ktoś im pomógł w leczeniu ale popaprańce są zajęte tłumaczeniem co góru miał na myśli, a nie Polakami , póżniej oglądamy w tv szoł z kretynami. To naganny komentarz na rządzącą partię i p.minister Kopacz . żeby nie został żle zrozumiany


    a co to wszystko obchodzi Polaków. W centrum Łodzi o godzinie 16 zgwałcono 10 letnią dziewczynkę, a policja szukała laptopa Waszczykowskiego ,który ciągle płacze że Polacy chcą go zabić. Przestańcie pisać rewelacje o tej faszystowskiej partii ,bo nas to już nie interesuje...do jasnej...chol..ry...
    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by jeremi Sro Lis 10, 2010 11:13 am

    Ludzie ale wy jesteście naiwni Kaczyński kazał Kamińskiemu, Bielanowi i pozostał
    10.11.2010 19:03~sed
    stworzyć partię aby w przyszłych wyborach odebrali głosy PO i dali mu premierostwo. Przecież Kamiński niczym nie różni się od Jarosława. Dwa tygodnie temu po zabójstwie tego gościa z PiS-u krzyczał w PE żeby sprzeciwiano się zabijaniu opozycji w Polsce, mówił że Rosja chce zacząć z Polską wojnę. Nie widzicie że te wyrzucenia to gra ustalona z Jarosławem i zapewne z Kurskim?

    Sponsored content


    Co tam w polityce i trawie piska - Page 7 Empty Re: Co tam w polityce i trawie piska

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 4:23 am