One 4 Your Talk

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
One 4 Your Talk

Polakow Portret Wlasny


3 posters

    Sport -- powaznie i na wesolo

    january
    january
    Member
    Member


    Liczba postów : 80
    Registration date : 28/01/2009

    Sport -- powaznie i na wesolo Empty Sport -- powaznie i na wesolo

    Pisanie by january Sro Wrz 01, 2010 1:32 pm

    Rozstawiona z dziesiątką Białorusinka Wiktoria Azarenka zasłabła w czasie meczu drugiej rundy US Open przeciwko Giseli Dulko. Przy stanie 5:1 dla Argentynki, tenisistka upadła na kort, i po chwili opuściła stadion wywieziona na wózku inwalidzkim. Przed turniejem typowano ją na poważną kandydatkę do końcowego triumfu. ---- Dzis.
    Emil
    Emil
    Junior Member
    Junior Member


    Liczba postów : 64
    Registration date : 09/08/2010

    Sport -- powaznie i na wesolo Empty Re: Sport -- powaznie i na wesolo

    Pisanie by Emil Czw Wrz 02, 2010 8:13 am

    - W dużej mierze to moja wina, że kiedy grałem jako rozgrywający, zdobywałem mniej punktów. Przestawiałem wtedy swoje myślenie. Dbałem o to, żeby przeprowadzić piłkę, żeby ustawić zagrywkę, żeby każdy dostał dobre podanie itd. Starałem się, aby wszystko co robię było z korzyścią dla zespołu - mówi Thomas Kelati.

    http://sport.onet.pl/koszykowka/reprezentacje/ciesze-sie-ze-moglem-byc-czescia-reprezentacji-pol,1,3577845,wiadomosc.html
    jeremi
    jeremi
    Member
    Member


    Liczba postów : 136
    Registration date : 28/12/2009

    Sport -- powaznie i na wesolo Empty Re: Sport -- powaznie i na wesolo

    Pisanie by jeremi Pią Wrz 03, 2010 4:23 pm

    Shocked


    Txema Gonzalez masażysta kolarskiej drużyny Sky zmarł w piątek wieczorem. Zapadł na chorobę wywołaną przez tajemniczy wirus.
    38-letni Gonzalez trafił do szpitala w Sewilli w niedzielę, tuż po pierwszym etapie Vuelty a Espana. Stwierdzono u niego "silną infekcję wirusową". - Ciężko to przyjąć do wiadomości. Wiedzieliśmy, że jego stan jest krytyczny, ale nie sądziliśmy, że choroba wywołała taki postęp - powiedział dyrektor Vuelty Javier Guillen.

    Na tę samą chorobę zapadli również trzej kolarze brytyjskiej drużyny: John Lee Augustyn, Ben Swift i Juan-Antonio Flecha. Ten ostatni został hospitalizowany w nocy z czwartku na piątek. Ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


    Shocked
    Emil
    Emil
    Junior Member
    Junior Member


    Liczba postów : 64
    Registration date : 09/08/2010

    Sport -- powaznie i na wesolo Empty Re: Sport -- powaznie i na wesolo

    Pisanie by Emil Nie Wrz 26, 2010 10:30 am

    "Nocne" Grand Prix Singapuru "przetrwało" zaledwie 15 kierowców. Dziewięciu z nich, w tym były mistrz świata Lewis Hamilton, miało kraksy, a dziesiątemu - Heikki Kovalainenowi - na okrążenie przed końcem zapalił się bolid. Bez szwanku jako pierwszy do mety dojechał Fernando Alonso, a -------------- Robert Kubica, który miał problem z oponami, po fantastycznym pościgu ostatecznie zajął 7. miejsce.

    Sponsored content


    Sport -- powaznie i na wesolo Empty Re: Sport -- powaznie i na wesolo

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 1:20 am