One 4 Your Talk

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
One 4 Your Talk

Polakow Portret Wlasny


2 posters

    Rosyjscy historycy..co mnie przerazilo...

    Basia
    Basia
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 1239
    Registration date : 23/12/2008

    Rosyjscy historycy..co mnie przerazilo... Empty Rosyjscy historycy..co mnie przerazilo...

    Pisanie by Basia Sro Cze 24, 2009 10:38 am

    W ostatnim czasie Rosjanie uraczyli nas dwiema wielce interesującymi interpretacjami wydarzeń historycznych. Wolność badań naukowych i wolność słowa najwyraźniej kwitną w Federacji Rosyjskiej, gdyż rosyjscy historycy spierają się aktualnie o przyczynę wybuchu II wojny światowej. Najpierw jeden z historyków umieścił na stronie internetowej rosyjskiego MON analizę, w której dowodził, że to Polska odpowiada za rozpoczęcie wojny, nie chcąc zgodzić się ..... na "naturalne roszczenia" Hitlera (sic!!!).
    Była to tylko uwertura do głównego przedstawienia, jakim był film wyemitowany na antenie państwowej telewizji rosyjskiej, w którym wybiela się pakt Ribbentrop-Mołotow, a także przedstawia wizję, w której Polska zawarła z Hitlerem sojusz wymierzony w Związek Radziecki . Jak uzasadniono w "dokumencie", w gabinecie ministra spraw zagranicznych Józefa Becka wisiał nawet portret przywódcy III Rzeszy. Taka linia argumentacji specjalnie nie dziwi, gdyż rządzący od przewrotu majowego obóz sanacyjny komunistyczna propaganda określała mianem faszystowskiego.


    Jak skutecznie to szkalowanie usunac???!!!!
    Gruby
    Gruby
    VIP Member
    VIP Member


    Liczba postów : 21
    Location : Znad Wisły
    Registration date : 22/06/2009

    Rosyjscy historycy..co mnie przerazilo... Empty Re: Rosyjscy historycy..co mnie przerazilo...

    Pisanie by Gruby Pią Lip 10, 2009 1:25 am

    Oficjalna natychmiastowa reakcja była skuteczna,a takich czubków nigdzie nie brakuj. Również w Polsce.

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 5:05 am